Dekoracje ślubne- jakie wybrać?

Jak idealnie urządzić salę weselną? Wiele hoteli proponuje, iż za opłatą zajmie się dekoracją pomieszczenia, w którym odbędzie się wesele. Jednak warto to zrobić samemu, aby wszystko było tak idealne, jakbyśmy tego chcieli. Na wielu stronach internetowych możemy oglądać różne dekoracje, rekwizyty ślubne. Możliwości jest wiele, a wszystko zależy od tego, co nam się podoba, w jakim stylu chcemy mieć sale czy będzie bardzo nowoczesna, czy klasycznie udekorowana.

Od czego zacząć przy dekoracji pomieszczenia? Najpierw zacznijmy od dekoracji ścian. Przy suficie powieśmy wiele balonów, wszystko ozdobić używając dwóch lub maksymalnie trzech kolorów. Wybierzmy na przykład kolor biały i fioletowy. Balony zakupimy specjalnie na ślub w kształcie serca w kolorze czerwonym. Na nich możemy napisać nasze imiona, datę ślubu, aby wszystko do siebie pasowało. Z sufitu mogą zwisać serpentyny. Do kupienia są także balony z literami, z których możemy również ułożyć nasze imiona. Drugą ważną rzeczą, jaką musimy się zająć, jest ozdobienie stołu. Powinny one przyciągać uwagę. Jeśli robimy je w kolorze biało fioletowym, można zrobić tak, iż obrus będzie biały, a na nim ułożymy fioletowy bieżnik, biegnący przez cały stół. W kompozycji o takich kolorach idealne na stół będą białe róże w pięknych wazonach.

wedding-cake-with-raspberries-and-figurines

W większości to te kwiaty najczęściej są kupowane na ślub. Róża jest symbolem miłości, dlatego tak idealnie pasuje do takiego przyjęcia. W sklepach do kupienia są specjalne, ręcznie robione serwetki, na których umieścimy dowolne napisy. Najlepiej, gdy serwetki z imieniem, goście znajdą przy swoim miejscu przy stole. Wszystko powinno być eleganckie. Innym sposobem na dekoracje stołu, jest umieszczenie na nim klimatycznych świeczek, czy małych rzeźb aniołków z łukami i strzałami. Wszystkie rekwizyty powinny kojarzyć się z miłością i ślubem i pasować do reszty wystroju. Krzesła przyodziejemy białymi materiałami, z tyłu każdego z nich możemy zrobić kokardę.

red-car-vehicle-vintage

Przed końcem wesela, gościom powinny być wręczone podziękowania za przyjście na ślub oraz wręczone pięknie ozdobione pudełeczka z kawałkiem tortu. Dekoracje ślubne zakupimy w wielu sklepach internetowych oraz stacjonarnych, do wyboru mamy spory asortyment. Jednak miejmy na uwadze, iż prostota jest najmniejsza i nie możemy użyć zbyt wielu rzeczy, aby nasza sala weselna nie stała się tandetna. Jeśli nie jesteśmy pewni co do wyboru odpowiednich akcesoriów, warto zasięgnąć rady profesjonalnego projektanta sal weselnych, który z pewnością nam coś doradzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Why ask?