Najwyższej jakości ekologiczny papier toaletowy

Najwyższej jakości ekologiczny papier toaletowy, który jest nie zastąpiony w każdym gospodarstwie domowym czy  firmie oraz zakładzie produkcyjnym czy sklepie. Tylko papier z Izoppaer  może dać satysfakcje i komfort użytkowania. Oczywiście produkuje nie tylko papier toaletowy ale również wysokiej jakości ręczniki papierowe.

Jak powszechnie wiadomo każdy człowiek w domu i w pracy używa papieru toaletowego. Jest to nie tylko kwestia higieny ale  również estetyki. Wychodząc na przeciw wysokim potrzebom konsumentów został wyprodukowany ekologiczny papier toaletowy. Papier toaletowy z firmy Izoppaer  jest nie tylko ekologiczny ale również wysokiej jakości, dzięki czemu zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Oczywiście jest to delikatny papier toaletowy, który nie podrażni delikatnej skóry. Naturalnie papier spełnia wszystkie normy UE. Kolejnym atutem tego papieru jest to iż jest on nie drogi, w porównaniu do papierów toaletowych firm konkurencyjnych. Jak już zostało wspomniane papier toaletowy Izoppaer jest ekologiczny czyli żadne drzewo nie zostało zużyte do jego produkcji. Jest to na pewno ważny argument dla tych osób które chcą własnym zachowaniem wpłynąć na środowisko, a do tego przy okazji być modnym- bycie eko jest w modzie.

Oczywiście firma Izoppaer wyszła na potrzeby swoich klientów i wyprodukowała papier toaletowy o różnych szerokościach i wadze: W szerokiej ofercie firmy można znaleźć papier o szerokości 10cm i wadze 200 lub 100g, który można zakupić  z banderolka lub bez( wszystko zależy od upodobań klienta); papier toaletowy o szerokości 2,12m do wyboru w trzech wersjach kolorystycznych szarym, różowym i zielonym oraz papier o szerokości 1,04 do wyboru w barwie szarej lub zielonej.

Dzięki tak szerokiej ofercie papier toaletowy Izoppaer może znaleźć zastosowanie w każdym domu czy firmie, spełniając przy tym oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i delikatnych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

Why ask?